Past na kunu,kuny

Tuza

3651-kuna

Ihned k dodání


1 033,06

1 250,00


Past na kuny.
Oboustraná průchozí past na kuny. Jedná se o jednu z nejdelších pastí na trhu.Past  na kuny má ochranu proti spuštění.Past na kuny je vyrobena z pozinkovaného svařovaného pletiva určená k odchytu kun, tchořů, potkanů, koček nebo velikostně podobných zvířat.Co s odchycenou kunou. Odchycenou škodnou odvezeme několik km daleko a vypustíme.Jedna z nejdelších pastí na trhu.Kvalitní zpracování.Jediná past s ochranou proti bočnímu spuštění. Tato naše past je vybavena uchem pro bezpečné přenášení uloveného zvířete, aniž byste byli vystaveni riziku poškrábání nebo pokousání.Český výrobek.Jsme výrobci této pasti.

Délka: 104 cm.
Výška: 24 cm.
Šířka:19 cm.

Košíček přiložený ke sklopci je krytka spouštěcího mechanismu, aby jej kuna nespustila omylem.Ale i ochrana bezchybného chodu padacích dvířek při použití maskování viz. popisek dále. Umístění krytu viz. doplňující foto sklopce na našich stránkách.

 

Pro úspěšný odchyt je dobré past přikrýt starým kobercem, nebo jekorem a zamaskovat senem nebo slámou.Pro kunu tak budí dojem přirozeného prostředí ve kterém je zvyklá se pohybovat, ne jen kovové kostrukce s návnadou. V praxi se také osvědčilo položit past na dvě dřevěné desky, a ty drátkem připevnit ke sklopci, kvůli lepší stabilitě.Mohlo by se stát, že kuna při pokusu dostat se ven sklopec převrátí a tím odblokuje padací jištění dvířek. Osvědčené návnady : sušené švestky nebo hlava z uzené makrely. ( připevněné k háku nášlapu ) Přejeme úspěšný odchyt.

Odběr je také možný osobně:
v prodejním skladu v Praze, po předchozí telefonické domluvě tel. 604 401 616


Nabídka