Vzduchovka Gamo Replay-10 4,5mm

Gamo

8423


6 809,92

8 240,00

Je nám líto. Toto zboží již nelze objednat, je vyprodáno.


NOVINKA 2017 !!!Lámací vzduchovka se zásobníkem na 10 diabol !!!

Vzduchová puška s klasickou pružinou a zlamovací hlavní, která disponuje víceranným zásobníkem. Španělský výrobce zbraní Gamo přišel na výstavě ShotShow 2017 s novinkou, která zde zatím nebyla.

Jedná se o klasickou spolehlivou pružinovou vzduchovku. Pažba zbraně je vyrobena z černého polymeru, a je vhodná jak pro praváka, tak i pro leváka. Pažba je zakončena masivní gumovou botkou, kterou je možné nastavit vytažením gumových kostek.

Model Replay-10 patří technicky mezi nejnovější zbraně, a tudíž zde výrobce použil spoušťový systém CAT. Před spouští je umístěna manuální pojistka proti náhodnému a nechtěnému výstřelu.

Vzduchovka je vybaneva 11mm rybinou. Navíc v balení naleznete vyvýšenou montážní lištu, která je vhodná pro puškohledy s úchyty o rozměru 11mm. Balení obsahuje puškohled 4x32 WRH. Hlaveň pušky je obalena polymerem, který má dvě zásadní funkce, a to lepší vyůstění diabolky a nižší hlučnost.

Jedná se o zlamovací vzduchovku se zásobníkem. Nad kloubem je umístěná plastová část, která slouží pro vložení zásobníku.  Diabolky jsou vkládány do zdířek, které jsou číselně značeny, tudíž vždy víte kolik diabolek vám ještě zbývá. V balení naleznete dva zásobníky.

Paramatry:

Hmotnost: 2630 g
Celková délka: 1115 mm
Délka hlavně: 555 mm
Montážní lišta: 11 mm
Zásobník: 10 ran
Délka: 1115 mm
Ráže: 4,5 mm
Úsťová rychlost: 250 m/s

Prodejné od 18ti let.Převzetím zboží na dobírku,potvrzujete,že jste již tohoto věku dosáhli.

Nabídka