Paralyzér/svítina-dámský-zlatý-13cm

Čína

7955-z-13

Ihned k dodání


462,81

560,00


Celková délka : 130 mm Průměr : 23 mm Výkon : 380 000 voltů !!!

Výkon svítilny je 180 Lumenů. Cree ledka se vyznačuje malou spotřebou energie, vysokou svítivostí a životností až 100 000 hodin!

Elektrický paralyzér se svítilnou.


Paralyzer vhodný pro užití v bezbečnostních
agenturách ale i pro každého občana.

Paralyzer je napájen z
akumuláturu a dobíjí se ze sítě.
* silný elektrický výboj okamžitě zneškodní útočníka již při letmém
dotyku s jeho tělem
* účinkuje přes silnou vrstvu oděvu (i koženého)
* v žádném případě nemůžete utrpět zpětný výboj, ani když Vás útočník
pevně drží
* nezanechává žádné psychické ani fyzické následky

Použití a účinky paralyzeru

* 0,5 sekundy krátký úder, způsobí útočníkovi svalovou křeč a úlek
* 1 až 2 sekundy střední úder, způsobí útočníkovi pád k zemi a duševní
otřes, ale za okamžik je schopen se postavit
* 3 až 5 sekund plný úder, způsobí pád útočníka, ztrátu orientace a šok
na několik minut.


* Paralyzér má v sobě zabudovaný jak nabíjecí akumulátor.-  Pro nabíjení stačí připojit jen síťový kabel, který je v příslušenství a
strčit do zásuvky.

- Přístroj využijete i mimo napadení jako praktickou LED svítilnu.

Návod k použití přístroje:

Stisknete červeně označené tlačítko "elektrický šok" a tím vyvoláte elektrický obranný šok. Svítilna se zapíná bíle označeným tlačítkem. Tento výrobek je vybaven vestavěnou akumulátorovou baterií a 18500 Li-ion. Nabíjecí baterie je spotřebním zbožím s omezenou životností a její opotřebení a zmenšení náboje časem není vadou, ale vlastností. Vstupní napětí je 220 V, nabíjejte maximálně 5 hodin a během nabíjení přístroj nepoužívejte.Po delší době nečinnosti (déle jak 1 měsíc) zkontrolujte, zda je přístroj nabitý.Přístroj by neměl být uložený ve vlhkém prostředí a extra vysoké/nízké teplotě. Abyste prodloužili životnost co nejvíce, nepoužívejte zapnutý "electrický šok" příliš dlouho. Aby přístroj podal maximální možný výkon, je jeho použití omezeno na max.délku souvislého použití max 15 sekund a raději méně. Pokud toto doporučení nedodržíte, dojde k zahřívání a nevratnému poškození přístroje přetížením a spálením indukčního transformátoru. Nedodržením toho doporučení ztrácíte záruku bezchybné funkce.Nedovolte přístup dětem k přístroji. Nepoužívejte přístroj u kovových předmětů, nezkratujte výstupní kontaktní svorky vodivým materiálem nepoužívejte proti dětem a dospělým se srdeční vadou. Přístroj slouži pro nutnou osobní obranu nikoliv pro útok. Paralyzér smí používat osoby starší 18 let.

Nabídka